ABD Kongre Adayından Cardano’ya (ADA) Övgü: Bitcoin’den (BTC) daha verimli

45

Bu yazımızda ABD Kongre Adayından Cardano’ya (ADA) Övgü: Bitcoin’den (BTC) daha verimli ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’nin Utah Partisi kurultay adayı January Walker, Cardano’nun (ADA) Bitcoin’den (BTC) daha randımanlı olduğunu ve gelecekte bir hayli problemin çözümünde kilit rol oynayacağını iddia etti.

Demokrat parti kurultay adayı January Walker, pazartesi günü paylaştığı bir gönderide Cardano‘nun verimli bir blockchain altyapısına sahip olduğunu dile getirdi. Kendini “fütürist” olarak tanımlayan siyasetçi son günlerde yenilikçi politik adımlarıyla dikkat çekiyor. Walker, yakın tarihli bir Twitter gönderisinde, blockchain teknolojisinin su krizini çözebileceğini iddia etmişti. Gönderisine gelen yorumlara yanıt olarak, Cardano’nun bu konuda en etkili adaylardan biri olduğunu iddia eden Walker, aynı gönderisinde Bitcoin’in verimsiz bir blockchain’e sahip olduğunun da vurguladı.

Bitcoin gibi verimsiz blockchainler var. Cardano ve hem de Hedera Hashgraph gibi diğer ağlar ise son derece verimli. Hatta Hedera, Visa işlemlerinden dahi daha verimli bir altyapı sunuyor.

AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’li siyasetçi Walker’ın kripto para teknolojileriyle ilgili görüşleri yalnızca su krizi konusuyla da hudutlu değil. Walker’a göre blockchain teknolojisi bundan otuz yıl sonra milli borcu ortadan kaldırabilecek potansiyele sahip ve bu arada kullanıcıların şahsi verilerini sosyal medya şirketlerinden koruyabileceğine inanıyor.

Walker, her ne kadar değişik gruplara hitap edip rey toplama gayretlerini sürdürüyor olsa da bir evvelki Utah eyalet seçimlerinde sadece %2,13‘lük rey alabilmeyi muvaffak olmuştu ve gelecek seçimler içinde favori aday olarak gösterilmiyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.