Ark Invest Kurucusu Bitcoin (BTC) Hedefini Yineledi: Milyon Dolarlık Fiyat Tahmini!

16

Bu yazımızda Ark Invest Kurucusu Bitcoin (BTC) Hedefini Yineledi: Milyon Dolarlık Fiyat Tahmini! ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

Ark Invest’in CEO’su Cathie Wood, sektördeki krizlerin natürel ve ihtiyaç duyulan olduğunu iddia ederek şirketin 1 milyon dolarlık Bitcoin ücret hedefini yineledi.

Cathie Wood 23 Kasım tarihinde Bloomberg’e verdiği röportajda, kripto para sektöründe devam eden krizle alakalı yorumlarda bulundu. Wood, yaşananların hemen peşinden geçmişte Bitcoin için verdikleri 1 milyon dolar hedefinin arkasında durmaya devam etti.

Krizleri savaş testlerine benzeten CEO, bazen sektörde bu testlere ihtiyaç duyulduğunu ve bu şekilde hayatta kalan şirketlerin ortaya çıktığını belirtti.

Wood, krizin her ne kadar müessesesel tarafın kripto para sektörüne olan geçişini yavaşlatacağını kabul etse de yüksek profilli yatırımcıların sektöre değin çalışmalarını bitirmeleri halinde kripto paralara güveneceklerini iddia etti. Wood, başlangıçta daha güvenli limanlar olarak gördükleri Bitcoin ve Ethereum’a geçebileceklerini düşündüğünü dile getirdi. Ayrıca CEO, müessesesel firmaların Bitcoin ve Ethereum’u daha iyi anlamalarının gerekliliğine de değindi.

Diğer taraftan CEO, Bitcoin’in 2030 yılının başına kadar 1 milyon dolara erişeceği hedefini de program akışında yineledi. Şirket ocak ayından bu yana kripto para piyasasında yaşanan fiyat düşüşlerine ve iflaslara karşın fiyat hedefini korumaya devam ediyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.