Binance’den Terra Classic (LUNC) İçin Yeni Duyuru: Yatırımcıları Sevindiren Haber

46

Bu yazımızda Binance’den Terra Classic (LUNC) İçin Yeni Duyuru: Yatırımcıları Sevindiren Haber ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Terra Classic (LUNC) ve TerraClassicUSD’yi (USTC) 30’dan fazla kripto paraya dönüştürülebilen Binance Convert platformuna ilave etti.

Binance, 12 Eylül tarihinde LUNC ve USTC’nin, desteklenen 30’dan fazla işlem çiftiyle Dönüştürme & OTC Portalı denilen Binance Convert platformuna ilave ettiğini duyurdu. Kullanıcılar artık BTC, BUSD, USDT ve desteklenen diğer tokenlar aracılığıyla LUNC ve USTC ticareti yapabilecek.

İşlem fiyatı ödenmeden yapılabilen “dönüştürme işlemi” Binance’in sitesinde yer alan Convert bölümünden gerçekleştiriliyor. Binance’in sitesinde yer alan bilgiye göre özelliği kullanmak isteyen kullanıcılar için şu ifadelere yer verdi:

Binance uygulamasında Al-Sat seçeneğine gidin (ekranınızın alt bölümünde ortadaki tercih), daha sonra uygulamanın düşünülen sürümü için ekranınızın sol üst tarafından veya Binance Lite kullanıyorsanız açılan pencereden [Dönüştür] seçeneğini seçin.

Binance’de %20 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.