BNB Binance’in Ön Satış Duyurusu ile Yükselişe Geçti: 300 Dolar Direncini Zorluyor

10

Bu yazımızda BNB Binance’in Ön Satış Duyurusu ile Yükselişe Geçti: 300 Dolar Direncini Zorluyor ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

Binance’in yeni Launchpad projesinin ön satışını duyurmasının hemen peşinden borsanın mahalli token’ı Binance Coin (BNB) yükselişe geçti.

Binance bugün yeni Launchpad projesi Hooked Protokol’u (HOOK) duyurdu. Ilanın hemen peşinden Binance’ın yerel token’ı BNB yükselişe geçti.

Alakalı yazı:  Binance Yeni Ön Satışını Duyurdu: Son Token 19x Yapmıştı!

Ön satıştan hak sahibi olmak için BNB kilitlenecek olması kripto paranın yükselmesinde önemli bir rol oynadı. Ön satış duyurulduğu esnada 272 dolardan işlem gören BNB, haberin hemen peşinden 298 dolar düzeylerine kadar yükseliş yaşadı.

Ön satıştan yararlanmak isteyen kullanıcılar tarafından 7 gün süresince BNB kilitlenecek olması ücreti pozitif etkilerken sürecin nihayetinde talihlilerin belirlenmesi ile beraber kilidi açılacak varlıklar beraberinde ücrette bir düşüş getirebilir. Bu döneme kadar kripto para piyasasında büyük bir düşüş yaşanmaması vaziyetinde BNB’nin 320 doların üzerine çıkabileceği düşünülüyor.

CoinGecko verilerine göre en değerli dördüncü kripto para birimi olan BNB, son 24 saatlik periyotta %13,5 yükseliş yaşadı ve 296,5 dolardan işlem görüyor.

Diğer kripto para birimlerine göre ayı piyasasında daha iyi performans gösteren BNB, Binance’in FTX’i satın almayı tasarıladığı dönemde 400 dolara kadar yükselmişti.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.