CoinList Açıkladı: İşlemlerde Neden Aksaklık Var?

10

Bu yazımızda CoinList Açıkladı: İşlemlerde Neden Aksaklık Var? ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

Kripto para borsası CoinList’in ekibi, platformdaki kimi işlemlerin neden durduğuyla alakalı izah yaptı.

CoinList idaresi, sosyal medyada borsayla alakalı yapılan bazı paylaşımlar ile ilgili izahta bulundu.

Bazı CoinList kullanıcılarının kısa bir müddettir işlem yapmakta zorluk yaşaması, borsanın vaziyetine ait soru işaretleri doğurmuştu.

CoinList idaresi, konuyla alakalı yaptığı açıklamada, “Şu anda çok fazla FUD dağılıyor ve bu vaziyete açıklık getirmek istiyoruz. CoinList likiditesiz kalmış veyahut iflasın eşiğine gelmiş vaziyette değil. Sadece para yatırma ve çekme işlemlerini etkileyen kimi teknik aksaklıklar yaşıyoruz.” diye konuştu.

Borsanın açıklamasına göre platformdaki kimi işlemlerin aksaması, şirketin “dahili ledger sistemlerini güncelliyor” ve bu sırada yeni cüzdan adreslerine geçiş yapıyor olmasından kaynaklanıyor.

Bu sürecin özellikle ROSE, CFG, FLOW ve MINA tokenlarını etkilediği belirtilirken, diğer pek çok tokenın bu süreçten etkilenmediği belirtildi.

CoinList idaresi, borsanın parasal olarak likit vaziyette olduğunu, yaşanan meselenin tamamiyle “teknik” sebeplerden kaynaklandığını vurgularken, ilerleyen vakitlerde bir rezerv ispatı paylaşmayı tasarıladıklarını da ilave etti.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.