Cosmos (ATOM) Tabanlı DeFi Protokolüne 10 Milyon Dolarlık Özel Token Finansmanı

10

Bu yazımızda Cosmos (ATOM) Tabanlı DeFi Protokolüne 10 Milyon Dolarlık Özel Token Finansmanı ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

Cosmos (ATOM) tabanlı merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü Onomy, kripto para sektörünün önde gelen isimlerinin bulunduğu özel bir token finansman turunda 10 milyon dolar topladı.

Onomy tarafından çarşamba günü yapılan izahta, finansman turunun Bitfinex, GSR, Ava Labs, CMS Holdings ve DWF Labs gibi yatırımcılar tarafından desteklendiği ve turda belirli bir lider yatırımcı bulunmadığı belirtildi. Onomy Protokol’un gelecek tasarıları arasında bir DEX (merkeziyetsiz borsa) ve cüzdan içeren ürünleri aracılığıyla DeFi ve Forex piyasalarını yakınlaştırmak bulunuyor. Sunduğu ürünler arasında bir Tabaka 1 blok zinciri ağı ve bir blok zinciri köprüsünün yanı sıra Onex isimli merkeziyetsiz bir borsa ve himaye dışı bir mobil cüzdan bulunuyor.

Kurucu Bazzi, finansman turu ve projenin geleceği ile ilgili şu ifadelerle bulundu:

Ürünler, zincirler arası ve çok zincirli dünyaya meselesiz bir kullanıcı arayüzü ve kullanıcı tecrübesi getirmek için Polygon, Avalanche ve IOTA gibi ortaklık kurduğumuz diğer blokzincirlerine ve protokollere yardımcı olmak için agnostik bir şekilde oluşturulmuştur.

Bazzi, elindeki taze sermayeyle protokolü geliştirmeye devam etmeyi ve ekibi “metodik olarak” ölçeklendirmeyi tasarıladığını da sözlerine ilave etti. Onomy’nin ana ağının önümüzdeki günlerde faaliyete geçmesi bekleniyor. Test ağında 800.000’in üzerinde işlem ve 40.000 tekil kullanıcı görüldüğü belirtildi.

Bununla beraber Onomy, ana ağının piyasaya sürülmesinin hemen peşinden kendi oluşumunu merkeziyetsiz otonom bir organizasyona veya DAO’ya (Merkeziyetsiz özerk organizasyon) dönüştürecek ve mahalli tokenı NOM’un sahiplerine kararlarını oylama fırsatı sunacak.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.