En Büyük Maden Havuzlarından Poolin, Para Çekme İşlemlerini Geçici Olarak Durdurdu

48

Bu yazımızda En Büyük Maden Havuzlarından Poolin, Para Çekme İşlemlerini Geçici Olarak Durdurdu ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

Dünyanın en büyük kripto para maden havuzlarından Poolin, yaşadığı “likidite meselesi” yüzünden kimi işlemleri erteledi.

Poolin ekibi tarafından yapılan izaha göre havuz üyelerinin bitcoin ve ether ile yaptığı para çekme işlemleri geçici olarak duruyor. Poolin, bugünkü izahında şu ifadeleri kullandı:

“Bazılarınızın bildiği üzere, günümüzde para çekme taleplerinde yaşanan artış yüzünden Poolin Wallet’te kimi likidite meseleleri yaşanıyor. Ancak merak etmeyin, kullanıcılara ait varlıkların hepsi güvende ve şirketin net değeri hala pozitif bölgede.”

Poolin idaresi, kullanıcıların hesaplarındaki bitcoin ve ether miktarını belirleyebilmek için 6 Eylül’de kullanıcı bakiyelerinin bir kaydını alacak.

Kripto para sektörü son zamanlarda likidite meselesi yüzünden para çekme işlemlerini duran bir hayli şirkete şahitlik etti. Bunun örneklerine Poolin’den önce Voyager Digital, Vauld gibi isimlerde rastlanmıştı. Ancak kimi Voyager müşterileri artık paralarını çekebilmeye başladı.

Pekin merkezli Poolin, kripto para dünyasının en büyük maden havuzlarından biri. BTC.com verilerine göre son 24 saat içerisinde en fazla blok kazan isim, Poolin oldu.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.