Ethereum’un (ETH) PoW’a Dayalı Versiyonu ETHW’nin Piyasaya Çıkış Tarihi Belli Oldu

52

Bu yazımızda Ethereum’un (ETH) PoW’a Dayalı Versiyonu ETHW’nin Piyasaya Çıkış Tarihi Belli Oldu ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

En değerli ikinci kripto para Ethereum’un (ETH) Pay Delili (PoS) sistemine geçişine reaksiyon olarak ortaya çıkacak İş Delili (PoW) sürümünün çıkış tarihi belli oldu.

Ethereum ağının PoW sisteminden PoS sistemine geçişini sağlayacak Merge güncellemesine günler kala madencilerin güncellemeye tepki olarak geliştirdikleri iş ispatı sürümün piyasaya sürüleceği tarih belli oldu. EthereumPoW (ETHW) isimli proje Ethereum’un madenciliğe müsaade veren fork’u olarak tanıtıldı.

EthereumPoW’un resmi Twitter hesabından 12 Eylül tarihinde paylaşılan gönderide, EthereumPoW ana ağının Merge güncellemesinden 24 saat sonra başlatılacağı bilgisi verildi. Gönderide ağın başlama vaktinde 1 saat önce bir geri sayım aracıyla duyurulacağı belirtildi.

Diğer taraftan kaynak kodların ve ChainID’nin son ana kadar izah etmemiş olması topluluktan ciddi bir reaksiyon aldı. EthereumPoW ekibi, kaynak kodların güvenlik hasebiyle izah etmemiş olduğunu dile getirse de bilgilendirme yapılana kadar topluluk tarafında EthereumPoW’un sadece bir oyalama projesi olduğunu düşünen büyük bir kitle oluşmuştu.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.