Günlük Hisse Yorumları Ziraat Yatırım 3 Ekim 2022

0 39

Bugünkü makalemizde sizlere Günlük Hisse Yorumları Ziraat Yatırım ile alakalı ayrıntılı Hisse Önerileri tanımı yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Günlük Hisse Yorumları Ziraat Yatırım 3 Ekim 2022 ile ilgili yanıtları da bulabilirsiniz.

BIST-100

Yaşanan satışların ardından geçen hafta 50 günlük ortalamasından tepkiyle karşılaşarak kanal orta bandının üzerinde kapatmayı başaran endeksin 3.150 desteğinin üzerinde kalarak tepki yükselişini sürdürebileceğini düşünüyoruz ki RSI da anlamlı sayılabilecek seviyeden sekti. Olası yükselişlerde öne çıkan hedef 3.225 civarındaki ara direnç. Endeksin güne ise hafif satıcılı bir görüntüyle başlamasını bekliyoruz.

BIST-30 Kontratı

Geçen hafta 50 günlük ortalaması ve kanal altından tepkiyle karşılaşan kontratın kanal orta bandında tutunmaya çalıştığını izledik. Şu aşamada tepki yükselişinin 3.500 desteğinin üzerinde kalındıkça devam edebileceğini düşünüyoruz. Olası yükselişlerde 3.570 ara direncinin geçilmesi durumunda ise kontratta alımlar bir miktar güç kazanabilir ve kanal üst bandına doğru hareket gözlenebilir.

Günlük Hisse Öneri Listesi

Kaynak: Ziraat Yatırım Günlük Teknik Bülten

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.