Novogratz’e Göre Kripto Paraya Hala Uzun Vadeli Yatırım Yapılabilir

12

Bu yazımızda Novogratz’e Göre Kripto Paraya Hala Uzun Vadeli Yatırım Yapılabilir ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

Galaxy Digital’ın kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz’e göre kripto paralar, uzun vadede hala iyi bir yatırım seçeneği olabilir.

CNBC’ye konuşan Novogratz, kripto para piyasasında bundan birkaç ay önce her ne kadar bir “balon” oluşmuşsa da, “Bitcoin’in ortadan kalmayacağını” söylüyor.

FTX ve onun gibi iflas sürecine girmiş çeşitli kripto para şirketlerini açıklayan Novogratz, bu şirketlerin kripto paralar yüzünden değil, “kötü idare” yüzünden bu vaziyete geldiklerini vurguladı.

Dünya genelinde takriben 150 milyon kişinin cüzdanında bir miktarda kripto para bulunduğuna dikkat çeken Novogratz, blockchain ve kripto para teknolojilerinin gelecekte de varlığını sürdüreceğine inanıyor.

Novogratz, kripto para piyasasının şu anda bir “iyileşme” değil, bir yine yapılanma sürecinde olduğunu düşünüyor. Galaxy Digital CEO’suna göre bu süreç içerisinde bir hayli token, “piyasadan silinebilir.”

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.