Three Arrows Capital Harekete Geçti: 45 Milyon Dolar Çekti

48

Bu yazımızda Three Arrows Capital Harekete Geçti: 45 Milyon Dolar Çekti ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

Parasal zorluklarla boğuşan kripto para hedge fonu Three Arrows Capital (3AC), iki değişik platformdan toplamda 45 milyon dolar değerinde mevduat çekti.

Nansen tarafından yapılan tahlile göre Three Arrows Capital’a ait olan bir Ethereum adresi, bugün erken saatlerde Curve Finance’e yatırılmış 33,6 milyon dolar değerindeki 20 bin 945 adet staked ether’ı (stETH) geri aldı.

Yeniden blockchain verilerine göre 3AC, Convex Finance platformundan içerisinde 2 bin 421 tane wrapped ether, 202,7 tane wrapped bitcoin ve 4 milyon 51 bin 367 tane USDT olmak üzere toplamda takriben 12 milyon dolar değerinde para çekti.

Çekilen bu paralar şu anda Curve Finance’ten parayı çeken adreste tutuluyor. Bu adresteki varlıkların toplam değeri 57 milyon doları aşarken 21Shares, 3AC’nin Ethereum blockchainde toplamda 86,8 milyon dolar değerinde varlığı olduğunu düşünüyor.

Three Arrows Capital’ın alacaklılarına toplamda 3,5 milyar dolardan fazla borcu var. Şirketin bugün yaptığı işlemlerin amacı ise bilinmiyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.