Türkiye Teknoloji Buluşmalarının 82.si Gerçekleşmek Üzere: Metaverse ve Blockchain Konuşulacak

48

Bu yazımızda Türkiye Teknoloji Buluşmalarının 82.si Gerçekleşmek Üzere: Metaverse ve Blockchain Konuşulacak ile ilgili sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın 82.si Gaziantep’te gerçekleşecek. Etkinlik dahilinde “Metaverse”, “NFT”, “Blockchain”, “E-ticaret & E-ihracat”, “Dijitalleşme” konuları gündeme getirilecek.

Türkiye’nin uzun müddettir devam eden etkinlik zincirinin 82. durağı Gaziantep olarak belirlendi. 22 Eylül tarihinde gerçekleşecek etkinliğin bu yılki hedefi KOBİ‘lerin dijitalleşmesi için dünyadaki değişime ayak yalanlarına yardım etmek olacak.

Türkiye’nin öncü sektör temsilcilerinin katılımı ve sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinlik “Metaverse“, “NFT“, “Blockchain“, “E-ticaret & E-ihracat”, “Dijitalleşme” gibi değişik konulara odaklanacak. 1.700’den fazla misafirin, 43’den fazla konuşmacının ve 32’den fazla destekçinin bulunduğu etkinlik, kapılarını 09.00’da Gaziantep Üniversitesi Mavera Kurultay ve Sanat Merkezi‘nde açacak.

Türkiye Teknoloji Buluşmaları, KOBİ’lerin dijital dönüşümlerini teşvik etmek ismine düzenlediği etkinlikleriyle KOBİ’lerin, dijital dönüşüm sürecinde ihtiyaçları olan teknolojik altyapı yatırımlarını ve AR-GE faaliyetlerini desteklemeyi ve bilgilendirmeyi amaçlıyor.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) himayesinde Eticaret Merkezi A.Ş. ve (WTECH) Teknolojide Kadın Derneği tarafından gerçekleştirilen Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın 82. etkinliğinde, her ilde 200 kadının yararlandığı fiyatsız vizyon eğitimlerin lansmanı da yapılacak.

Etkinlik ile ilgili ayrıntılı bilgi ve fiyatsız katılım buradan sağlanabilir.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.