• YARIM ALTIN
  8.060,00
  % -0,32
 • AMERIKAN DOLARI
  32,8248
  % 0,04
 • € EURO
  35,2439
  % -0,18
 • £ POUND
  41,7711
  % -0,20
 • ¥ YUAN
  4,5201
  % 0,07
 • РУБ RUBLE
  0,3687
  % -1,99
 • BITCOIN/TL
  2110032,580
  % -0,77
 • BIST 100
  10.771,36
  % 0,29

Adım Atarak Para Kazanma

Adım Atarak Para Kazanma

Bugünkü makalemizde sizlere Adım Atarak Para Kazanma  ile alakalı ayrıntılı Yatırımlarımız yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Adım Atarak Para Kazanma  ile ilgili yanıtları da bulabilirsiniz.

Evde para kazanma uygulamaları olduğu gibi adım atarak da para kazanabileceğiniz uygulamalar vardır. 1 saatte para kazanabileceğiniz bu uygulamada neler yapabileceğinizi ele aldık. Sık sık yürüyüş yapmayı seven bir kişiliğiniz varsa uygulamaları indirerek ek gelir kaynağı elde edebilirsiniz.

Adım atarak para kazanabileceğiniz birçok program ve uygulama vardır. Tek yapmanız gereken uygulamaları cihazınıza yükleyin ve adım atmaya başlayın. Yalnız bu uygulamalarda yüksek miktarlarda gelir elde edemezseniz.

Adım Para Nedir

Son zamanlarda en çok merak edilen ve en popüler konular arasında adım para yer almaktadır. Yazı yazarak para kazanabileceğiniz gibi yürüyüş yaparak da gelir elde edebilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yürüyüş yaparak para kazanabilirsiniz. Egzersiz ve yürüyüş ihtiyacınızı karşıladıktan sonra maddi gelir de elde edebilirsiniz. Ne kadar fazla adım o kadar fazla ödül anlamına gelmektedir.   Adım para uygulamasında genellikle paranızı nakit olarak değil uygulama üzerinden alışveriş yaparak elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınızı uygulamaya davet ederek ve fırsatları değerlendirerek kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamaları Google Play ya da Apple mağazasından kolayca indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yürüyerek Para Kazanma Programı

Yürüyerek para kazanma son zamanların en popüler konuları arasında ilk sırada yer alır. Adım atarak para kazanmak istiyorsanız güvenilir programlar kullanmanız gerekir. Sizler için bazı programları ele aldık.

SweatCoin  

Yürüyerek para kazanabileceğiniz en popüler uygulamadan birisidir. Mağazalardan kolayca indirebileceğiniz bu program sayesinde adım atarak para kazanmaya başlayın. Her 1.000 adım karşılığında 1 Sweat Coin elde edersiniz. Günlük 10.000 adım atan bir kişi toplamda 0.50 cent para kazanabilirsiniz. Ayrıca coinlerin karşılığı 25 dolar olduğu zaman ödemenizi alabilirsiniz.

WinWalk 

Yürüyüş görevi GPS sisteminden kontrol edilmektedir. 100 bin adım sınırını geçtikten sonra 14 dolar elde edebilirsiniz. Bu parayı ister Bitcoin olarak isterseniz hediye çeki olarak alabilirsiniz.

Bitwalking 

10 bin adım karşılığında 1 dolar elde edebilirsiniz. Bu programı kullanan ve tercih eden birçok kişi bulunmaktadır. Bazı ayakkabı firmalarında Bitwlaking uygulamasından elde ettiğiniz paraları kullanma imkanınız vardır.

Runtopia  

Adım atarak para kazanabileceğiniz diğer uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ödemeler genellikle Paypal şeklinde gerçekleşmektedir. Topluluğa üye olmanız, günde 5 bin adım atmanız ve koşmanız halinde coin kazanırsınız. Coinlerinizi kripto para borsalarında yer alan cüzdanlarınıza kolayca aktararak ödemelerinizi alabilirsiniz.

Yürüyerek Para Kazanma 2022

Adım atarak para kazanmanıza yardımcı olacak birçok uygulama vardır. Sosyal medya platformunda ve hayatımızın birçok alanında karşımıza çıkan yürüyerek para kazanma işleminin mantığı çok basittir. Adım attıkça bazı ödüllerden yararlanırsınız. Her uygulama kendine göre para kazandırma yöntemi uygulamaktadır. Yürüyerek para kazanabileceğiniz uygulamalar olduğu gibi egzersiz ve spor yaparak da para kazanabilirsiniz. Ayrıca uygulamalara göre de ödeme şekilleri değişiklik göstermektedir. Bazı uygulamalar uygulama içi satın almaya izin verirken bazı uygulamalar ödemeleri coin şeklinde gerçekleştirmektedir. İşte yürüyerek para kazanabileceğiniz uygulama ve programlar şu şekildedir;

Runtopia 

SweatCoin 

Evidation 

Higi 

MapMyFitness 

Pk Rewards 

Healthywage 

Spectacles jackpot entrepreneur economist banker chic posh manager jacket concept. Handsome confident cunning clever wealthy rich luxury guy holding wasting stack of money isolated on gray background

Yürüyerek Para Kazanma Yorumları

Yürüyerek para kazanma uygulamasını kullanan kişilerin ve bu uygulamaları kullanan kişilerin deneyimlerini sizler için araştırdık. Araştırmalarımıza göre genel olarak yapılan yorumlar şu şekildedir;  Çok fazla para kazancı elde etmeyi düşünen kişiler maalesef hayal kırıklığına uğramıştır. 100 bin adım atmanıza rağmen elde edilen tutarlar birçok kişiyi memnun etmemiştir. Ayrıca bazı kişiler cihazların adımları yanlış saydığını iddia etmektedir. Telefonunun pilini çok fazla yediğini ve cihazın ömrünü azalttığını söyleyen kişiler de vardır. Yürüyüş yaparken ufak çaplı para kazanmak istiyorsanız denemeniz tavsiye edilir. Ancak yüksek kazançlar elde edeceğinizi düşünüyorsanız bu uygulamaları indirmemeniz gerekir.

Adım Para Uygulaması Gerçek Mi

Çok fazla ismi geçen ve çok fazla para kazandığını iddia eden binlerce kişi vardır. Peki gerçekten yürüyüş yaparak para kazanabilir misiniz? Güvenilir uygulamaları kullandığınız zaman gerçekten para kazanabilirsiniz. Belirli görevlerin ve şartların yerine getirilmesi halinde gelir elde edilir ancak düşük miktarlarda getirisi olacaktır. Her 10 bin adımda yaklaşık 1 dolar kazanırsınız. Her gün 10 bin adım attığınızı düşünürsek aylık kazancınız 30 dolar olacaktır. Buda ayda 540 TL’ye denk gelmektedir. Yürüyüş yapmayı seviyorsanız kullanabileceğiniz uygulamalardan birisidir. 

Araç çubuğuna atla