• YARIM ALTIN
  6.908,00
  % -0,24
 • AMERIKAN DOLARI
  31,1247
  % 0,26
 • € EURO
  33,8217
  % 0,56
 • £ POUND
  39,4987
  % 0,31
 • ¥ YUAN
  4,3250
  % 0,19
 • РУБ RUBLE
  0,3370
  % 1,04
 • BITCOIN/TL
  1661778,325
  % 4,92
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

Vakıfbank Vinov Nedir Ve Nasıl Kullanılır

Vakıfbank Vinov Nedir Ve Nasıl Kullanılır

Bugünkü makalemizde sizlere Vakıfbank Vinov Nedir Ve Nasıl Kullanılır? ile alakalı ayrıntılı Yatırımlarımız yazısını paylaştık. Bugün Yazımızda ayrıca Vakıfbank Vinov Nedir Ve Nasıl Kullanılır?  ile ilgili yanıtları da bulabilirsiniz.

Vakıfbank Vinov nelerdir?

Vakıfbank’ın yeni sanal keş yönetimsel ürünü olan Vinov; Geleneksel, mesleki, KOBİ, perakende ve bireysel, bilhassa bütün sınıflardaki müşerilerinin, pazardaki DBS, BTS, Çek-Senet ve Kredi Kartı benzer biçimde ödeme yöntemlerine alternatif olması amacıyla geliştirilmiş, tüm vadeli işlemlerin tek bir çatı altından yönetilebildiği, geri dönüşümü olan mali bir düzlemdir.

Ananevi tediye ve ödeme metotlarına farklı bir seçenek olarak Vinov kullanarak Vakıfbank güvencesi ile işlem yapabilir, ödemelerinizi tekrar ilgili banka garantisi teminatı gerçekleştirebilirsiniz.

Vinov’da tüm işlemlerin topyekün sanal mecraya aktarılması ve sorgulanabilir olması, müşteriler adına önemli bir güvenin yanında, nakit ulaşılabilirlik kolaylığı ve mali denetim kuvvetini de sağlamış olduğu finansal düzelemin ta kendisidir!

Vinov Alıcısı, Müşterinin VİNOV Talimatında detayları yer edinen ve Bankadan lehine ödeme garantisi verilmesi istek edilen gerçek veya tüzel kişileri,

Vinov Borçlusu, VİNOV kaydını düzenleyen ve VINOV Hesabından Banka garantisi dâhilinde tahsilat ve ödeme talimatı veren Banka müşterisi reel veya tüzel kişileri temsil eder.

Vakıfbank Vinov işlemleri örnekleri
Bankamnın sunduğu limitler dâhilinde, artı bakiyenizden veya adınıza açılan Vinov kayıtlarının toplamı kadar ileri vadeli Vinov talimatı oluşturarak Banka garantisi altında olmak üzere tüm ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İsterseniz tahsilinizi tek seferde yapabilir, isterseniz esnek bir biçimde taksitlendirebilir ve oluşturduğunuz her bir taksitin vade tarihini ve tahsilat bedelini esnek bir şekilde kendi ödeme skalanız doğrultusunda şekillendirebilirsiniz.

İsminize/şirketinize oluşturulan bütün gelecek vadeli Vinov emirlerinizi makul faiz oranlarından ‘Erken Ödeme Alma/ Erken Tahsil Etme’ avantajını kullanarak dilerseniz açılan Vinov kaydının tamamını, dilerseniz de alacağınızın ancak bir kısmını, kısmi tahsilat ile vadesinden önce kullanabilirsiniz.

İsminize/şirketinize oluşturulan tüm gelecek vadeli Vinov emirlerinizi vadesinden ilkin Bankamız müşterisi olsun veya olmasın 3. Kişiye/firmaya devredebilirsiniz. Eğer banka müşterisi iseniz ya da Vinov alacağınızın vade tarihi gelmeden Banka müşterisi olursanız, Vinov alacağınızın kısmi devir özeliğini kullanarak alacağınızın bir kısmını 3. Kişiye/firmaya vadesini değiştirerek ya da değiştirmeden devredebilirsiniz.

Vakıfbank Vinov nedir? İsminize/şirketinize oluşturulan bütün gelecek vadeli Vinov talimatlarınızı vadesinden önce iptal edebilirsiniz.

Bankamız müşterisi olun veya olmayın, adınıza/firmanıza açılan bütün bu talimatları vadesinde tahsil edebilirsiniz.

VakıfBank Vinov iyi mi kullanılır, avantajları neler?

Vinov’un ortaya koyduğu en büyük avantajlardan biri ihtiyaç duyulduğu anda nakit ihtiyacını giderebilmesi! Hem de kurumsal, ticari, KOBİ, perakende ve bireysel benzer biçimde tüm alan kişi gruplarını kapsayarak.

Vinov, vadesinden ilkin tahsil edilebiliyor. Üstelik alacağa mevzu tutarın hepsini birden tahsil etmek de şart değil; kısmi tahsilat ile alacağınızı serbestçe ve esnek yönetebilme imkânı sunuyor.

Ayrıca; VİNOV’un tüm bunlar veya bir kısmı başka firma ya da kişilere yapılacak ödemelerde kullanılmak suretiyle devredilebiliyor! Üstelik vadesi değiştirilebilir bir biçimde devir imkânı sunuyor.

Vinov borçlusu ödeme imkânına nazaran gayri nakdi Vinov limitleri ile VakıfBank itibarını kullanarak iş hacmini artırıyor. Böylece limit ve nakit kaynaklarını efektif yönetiyor.

Araç çubuğuna atla