• YARIM ALTIN
  7.834,00
  % 1,02
 • AMERIKAN DOLARI
  32,7504
  % -0,11
 • € EURO
  35,0956
  % -0,12
 • £ POUND
  41,6104
  % -0,18
 • ¥ YUAN
  4,5091
  % -0,20
 • РУБ RUBLE
  0,3658
  % -0,14
 • BITCOIN/TL
  2175587,270
  % 0,43
 • BIST 100
  10.471,32
  % 0,76

2023 Yılının En Yeni Altcoinleri

2023 Yılının En Yeni Altcoinleri

Bu yazımızda 2023 yılının altcoinlerinden bahsedeceğiz. 2023 yılının en yeni ve en çok yükselmesi beklenen altcoinler. Merak edenler için yayınlıyoruz.

En Yeni Altcoinler (2023)

Günümüzde bitcoinlere ilgi giderek artmaktadır. Bu ilginin sebebi de doğru şekilde yatırım yapıldığında çok fazla kar elde edilebilecek olmasıdır. Bitcoin piyasası ile yakından ilgilenenler için 2023 yılında çıkan en yeni altcoinleri beraber inceleyelim. Hangi altcoin ne kadar kar getirebilir. Ne kar sağlar. Beraber inceleyerek anlamaya çalışalım. Bu al coinleri listeleyip, beraber inceleyelim. 

MEMAG Altcoin

Kelime açılımı olarak Meta Masters guild’dir. Çıktığı andan itibaren çok fazla ilgi görmüştür. 24 saatten kısa sürede 50 000$ fazla yeni yatırım yapıldı. Ve  yeni kullanıcıların  ilgisini çok fazla çekmiştir. Ayrıca 2023’ün en taze alt coinidir. Memag ayrıca en yeni web3 oyunu olarak da piyasaya giriş yapmıştır. En yeni alt coin olma özelliği ile piyasaya 0,007 dolar olarak giriş yapmıştır fakat ileriki turcep.org deneme bonusu zamanlarda ise %228 kar bırakması beklenilmektedir. 

Geçtiğimiz yıl bir çok oyun bazlı olan altcoin çok fazla ilgi görmüştü. Bu ilginin geçtiğimiz yılda sürmesi beklenmektedir. Fakat geçtiğimiz yıl bir çok oyun piyasası oyun keyfinden çok kazanç sağlamaya yönelmeye başlamıştır. Bunun doğal sonucu olarak da oyun keyfindeki düşüş sebebi suretiyle oyun bazlı coinler de düşüş sağlamıştır. Bu yıl ise bu durumlara daha fazla dikkat edilmesidir. Ve piyasa tarafından desteklenimektedir. 

FGHT Altcoini

Kelime açılımı olarak tam olarak Fightout’tur. Fightout kelime çıkarımı olarak da sağlığa bir program. Tabi ki yazımızda sağlığa faydalıdır. Ve faydasından daha çok şimdiler de kazandırdığı maddi kazanca değinecegiz. Bu program aslında hareket et kazan moddosun da olmaktadır. Bu M2E tokeni ödüllendirme yöntemi olarak roket kazanmalarıdır. Ayrıca da günlük görev ve zorlukları yapmaları gerekmektedir. Yanı kısaca günlük antremanları tamamlamak gerekmektedir.  

Uygulama olarak FightOut  REPS adı verilen bir platform adı altında yer alır. Ve ayrı olarak uygulama içi para ile ödül verme de yapılmaktadır. FightOut tokeni yeni çıkmasıyla birlikde uygun alım zamanı beklenilmektedir. Fakat şuandan itibaren daha da düşmesi beklenilmemektedir. Şuan da ise 0,016 dolardan taken satın alma yapabilmektedir. Fakat bu tokene sahip olmak zordur. Bunun sebebi ise %10 likiditiye vermesidir. Yani sadece %10 borsa piyasasına katılması denmektedir. 

CCHG Altcoini

Kelime olarak C+Charge’nin kısaltmasıdır. Bu altcoini önümüzdeki yıl içerisinde çok fazla kar sağlanması beklenmektedir. Şuan günümüzde bir çok ünlü isim tarafından %1000 den fazla kar elde eden şişirme karlar elde edildi. Bu şişirme kar yerine karbon kredisi kazanma olasılığınız bir bu altcoini almak daha mantıklı olacaktır. Bu altcoinin şuan da piyasaya çıkan fiyatı 0,013 dolar olup kısa sürede ise 0,025 dolar olması beklenmektedir. 

Türkiye de ortaya çıkan son yıllarda da popüler olan elektrikli ve doğaya saygılı araçlar ortaya çıkmıştır. Bu sebepten ötürü de karbon salınımı önleyen bu projenin de popüler olacağı gayet açık olmaktadır. Bu sebepten ötürü de projeyi yöneten kısmında da Türkiye ye yönelik çalışmaları da bulunmaktadır. 

TARO Altcoini

Kelime açılımı olarak RabotEra’dır. TARO kısaca ethereum tabanlı bir mobil oyundur. Kullanıcıları farklı bir deneyim beklenmektedir. Aynı zaman da bir çok görevle coin bazında kazanç sağlamayı hedeflemektedir.  

Daha yeni ortaya çıkan TARO taken oldukça düşük fiyata satışa sunulmuştur. Bir çok yönden de gelecek vadettiğini de unutmamakta fayda vardır. Oyunun içinde bulunan ekosistem vardır. İçerisinde olan NFT ve ya bir çok satın alma oyunun kendi içerisinde de kullanıcıların yapmasını kolaylaştırmaktadır. Bu durumda da hem oyun içerisinde daha farklıdır. Ve ya kazançlı bir ortam sağlamaktadır. Oyunun piyasa içerisindeki toplam arzı 1.8 milyar dolar bazındadır. Peki bunun ne kadar bir kısmı token olarak piyasada olacak? Bu aslında biz alt coincileri ilgilendiren kısımdır. Bu oyunun toplamda 270 milyon dolar kadarı piyasaya sürülmesi bekleniyor. Fakat tek sefer yerine 3 aşamada piyasaya sağlanması beklenmektedir. Bu fiyatlarda beklenildiği gibi oldukça piyasaya göre düşük fiyatlardır. 

RIA Altcoini

Kelime açılımı ve oyun tanımlaması olarak ismi aslında “Calvaria” dır. Sizlerle yine 2023 yılının yeni bir oyun altcoinini açıklayacağız. RIA oyunu kendini rekabetçi oyun silsilesi içerisinde yer almaktadır. Oyunun temel mantık olarak kazan- kazan şeklindedir. Yani kısaca oyunda oynadıkça kazanma şeklinde olup oynanır. Ve kazanmaya başla demekte yanlış olmaz. Oyun insana oynadıkça oyun içerisinde alımlar sağlayarak da kazançlar sağlamaktadır. Oyunun akibeti hakkındaki kararları ise oyun içerisine girerek de oyun hakkında bilgi sağlayabiliriz. 

Oyunun çıkış aşamasındaki toplam arzı 1 milyar dolar olması beklenmektedir. Ve bunun toplamda 300 milyar dolar kadarı token bazlı piyasaya sürülecektir. Aynı zamanda oyunun içerisinde bulunan calvaria havuzundan da elde edilmektedir. 

 Bitcoin bu aralar tekrardan yükselişe geçti ve 18000 doları aştı.

 

Araç çubuğuna atla