• YARIM ALTIN
  8.393,00
  % -0,31
 • AMERIKAN DOLARI
  32,8667
  % 0,04
 • € EURO
  35,6479
  % -0,12
 • £ POUND
  42,4184
  % -0,02
 • ¥ YUAN
  4,5169
  % 0,09
 • РУБ RUBLE
  0,3789
  % 1,32
 • BITCOIN/TL
  2182264,734
  % -0,73
 • BIST 100
  11.026,05
  % -0,57

En İyi Metaverse Coin Hangileri – Hangi Metaverse Coin Alınmalı

En İyi Metaverse Coin Hangileri – Hangi Metaverse Coin Alınmalı

En İyi Metaverse Coin Hangileri – Hangi Metaverse Coin Alınmalı için fiyat analiz ve yorumları bu yazımızda sizlerle. En İyi Metaverse Coin Hangileri – Hangi Metaverse Coin Alınmalı  ile ilgili aramalar son zamanlarda yatırımcılar tarafından yapılmaktadır. Farklı yabancı kaynaklardan En İyi Metaverse Coin Hangileri – Hangi Metaverse Coin Alınmalı  yorum görüşleri, haber, yorum ve fiyat analizlerini bir araya getirdik. Yazımızı sonuna En İyi Metaverse Coin Hangileri – Hangi Metaverse Coin Alınmalı  hakkında yatırım için yeterli fikir sahibi olacaksınız. Kısaca En İyi Metaverse Coin Hangileri – Hangi Metaverse Coin Alınmalı ile alakalı bilgi sunalım.

Metaverse Coin Hangileri

Metaverse, çeşitli uygulama ve hizmetleri oluşturmak ve barındırmak için merkezi olmayan bir platform oluşturmayı amaçlayan blok zinciri tabanlı bir sanal dünyadır. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere Metaverse ile ilişkili birkaç kripto para birimi vardır:

 1. ETP (Metaverse ETP): ETP, Metaverse ağının yerel kripto para birimidir ve platform içinde bir değişim aracı olarak kullanılır.
 2. DNA (Encrypted DNA): DNA, platform içinde güvenli ve anonim türkbet giriş işlemler sağlamak için tasarlanmış, Metaverse ile ilişkili bir kripto para birimidir.
 3. MST (Metaverse Smart Token): MST, kullanıcıların Metaverse ekosisteminde kendi dijital varlıklarını ve para birimlerini oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanıyan bir belirteçtir.

Eylül 2021’deki bilgi kesintim itibariyle, bu kripto para birimlerinin fiyatlarında önemli dalgalanmalar görüldü; ETP, jeton başına 2,50 USD’nin üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, DNA, jeton başına 0,50 USD’nin üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve MST jeton başına 0,80 USD’nin üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bununla birlikte, tüm kripto para birimleri gibi, bu jetonların fiyatları da oynaklığa tabidir ve piyasa koşulları, benimseme oranları ve teknolojik gelişmeler gibi çeşitli faktörlerden etkilenebilir. Bir dil modeli olarak finansal tavsiye veremem veya gelecekteki piyasa hareketlerini tahmin edemem.

Diğer Metaverse Coinler

NFT oyunlarının ve oyna kazan mantığının gelişmesiyle birlikte çeşitli metaverse evrenleri yaratarak geliştirilen projeler ve onların tokenları da artmış durumda. Kimi başlangıçta bir veya birkaç NFT vererek yatırımsız oynanabiliyor, kimi ise gerekli yatırımı yapıp başarılı bir oyuncu olursanız çok iyi gelir kazandırabiliyor.

 

 

Axie Infinity

Axie Infinity, son yıllarda büyük ilgi gören blockchain tabanlı bir oyundur. Oyun, oyuncuların üretebileceği, savaşabileceği ve ticaret yapabileceği Axies adı verilen sevimli ve koleksiyonluk yaratıklar içeriyor. Oyun önemli bir takipçi kitlesi kazandı ve sonuç olarak oyun içi jeton AXS de popülerlik kazandı.

AXS, sahiplerinin Axie Infinity ekosisteminin gelişimi ve geleceği ile ilgili teklifler ve kararlar üzerinde oy kullanmasına izin veren bir yönetişim belirtecidir. Jeton, Axies’i alıp satmanın yanı sıra oyunun diğer özelliklerine katılmak için de kullanılabilir.

Eylül 2021’deki bilgi kesintim itibariyle, AXS’nin fiyatı önemli ölçüde artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan token başına 90 USD’nin üzerine ulaştı. Bununla birlikte, tüm kripto para birimleri gibi, AXS’nin fiyatı da oynaklığa tabidir ve piyasa koşullarına ve yatırımcı duyarlılığına bağlı olarak hızla dalgalanabilir. Bir dil modeli olarak finansal tavsiye veremem veya gelecekteki piyasa hareketlerini tahmin edemem.

MANA Coin

Decentraland, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan merkezi olmayan bir sanal gerçeklik platformudur. MANA, Decentraland’ın yerel kripto para birimidir ve platform içinde birincil değişim aracı olarak hizmet eder.

MANA, kullanıcıların geliştirip para kazanabileceği sanal arazi satın almak için kullanılabilir. Giyilebilir cihazlar ve aksesuarlar gibi sanal ürünler satın almak ve platformdaki belirli deneyimlere ve uygulamalara erişim için ödeme yapmak için de kullanılabilir.

Eylül 2021’deki bilgi kesintim itibariyle, MANA’nın fiyatı önemli dalgalanmalar gördü ve token başına 1,60 USD’nin üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bununla birlikte, tüm kripto para birimlerinde olduğu gibi, MANA’nın fiyatı da oynaklığa tabidir ve piyasa koşulları, benimseme oranları ve teknolojik gelişmeler gibi çeşitli faktörlerden etkilenebilir. Bir dil modeli olarak finansal tavsiye veremem veya gelecekteki piyasa hareketlerini tahmin edemem.

ENJ Coin

Enjin Coin (ENJ), oyun oynamak için tasarlanmış blok zinciri tabanlı bir ekosistem olan Enjin platformuna güç veren bir kripto para birimidir. ENJ, Enjin platformunda bir takas aracı olarak kullanılır ve oyun içi öğeler ve sanal para birimleri gibi dijital varlıkların oluşturulmasına, yönetilmesine ve sahiplenilmesine izin verir.

ENJ, geliştiricilerin blok zinciri tabanlı oyunları ve uygulamaları kolaylıkla oluşturmasına ve entegre etmesine olanak tanıyan Enjin’in blok zinciri geliştirme platformu tarafından desteklenmesi bakımından benzersizdir. Bu, ENJ’yi blockchain teknolojisini oyunlarına dahil etmek isteyen oyun geliştiricileri arasında popüler bir seçim haline getirdi.

Eylül 2021’deki bilgi kesintim itibariyle, ENJ’nin fiyatı önemli ölçüde artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan token başına 4 USD’nin üzerine ulaştı. Bununla birlikte, tüm kripto para birimleri gibi, ENJ’nin fiyatı da oynaklığa tabidir ve piyasa koşullarına ve yatırımcı duyarlılığına bağlı olarak hızla dalgalanabilir. Bir dil modeli olarak finansal tavsiye veremem veya gelecekteki piyasa hareketlerini tahmin edemem.

SAND Coin

Sandbox, oyuncuların oyun deneyimlerini yaratmalarını, paylaşmalarını ve bunlardan para kazanmalarını sağlamak için blockchain teknolojisini kullanan merkezi olmayan bir oyun platformudur. SAND, The Sandbox platformunun yerel kripto para birimidir ve ekosistem içinde bir değişim aracı olarak kullanılır.

SAND, sanal arazi satın almak ve oyunların ve diğer sanal deneyimlerin oluşturulmasına ve yönetimine katılmak için kullanılabilir. Ayrıca oyun içi öğeleri alıp satmak ve platform içindeki diğer çeşitli etkinliklere katılmak için de kullanılabilir.

Eylül 2021’deki bilgi kesintim itibariyle, SAND fiyatı önemli dalgalanmalar görmüş ve token başına 1,60 USD’nin üzerine çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Bununla birlikte, tüm kripto para birimleri gibi, SAND’ın fiyatı da oynaklığa tabidir ve piyasa koşulları, benimseme oranları ve teknolojik gelişmeler gibi çeşitli faktörlerden etkilenebilir. Bir dil modeli olarak finansal tavsiye veremem veya gelecekteki piyasa hareketlerini tahmin edemem.

Metaverse Coin List

Binance Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, metaverse ve NFT projelerine önem vermiş, bir kısmının ön satış ve lansmanını Launchpool etkinliği ile yapmıştır. Binance’ta listelenmiş olan metaverse coinleri şunlardır:

 • AXS
 • MANA
 • SAND
 • ENJ
 • ALICE
 • ILV
 • YGG
 • MBOX
 • GHST
 • TVK

Metaverse Coin Yorum

Facebook’un büyük metaverse yatırımı, teknoloji alanında faaliyet gösteren diğer şirketleri de hareketlendirmiştir. Paydaşlar arasında yer almak isteyen şirketler Apple, Microsoft, Epic, Steam, Nvidia, Riot Games ve diğer sektör liderleri olabilir. Çünkü şu ana dek online oyunlara ve NFT oyunlarına yine bu şirketler yatırım yapmıştır. Yatırımların süreceğini varsayarak gelecekte sektörün gelişmeye devam edeceğini düşünebiliriz. Bu yüzden yeni metaverse coin projeleri ve gelişimini sürdüren projeleri değerlendirmeyi düşünmelisiniz.

Araç çubuğuna atla