• YARIM ALTIN
  6.327,00
  % 0,16
 • AMERIKAN DOLARI
  28,9225
  % 0,02
 • € EURO
  31,2856
  % 0,44
 • £ POUND
  36,4769
  % 0,39
 • ¥ YUAN
  4,0464
  % 0,17
 • РУБ RUBLE
  0,3140
  % 0,77
 • BITCOIN/TL
  1248334,153
  % -1,92
 • BIST 100
  7.962,34
  % 3,14

GateToken Nedir? GateToken Piyasadaki Son Durumu

GateToken Nedir? GateToken Piyasadaki Son Durumu

GateToken Nedir? GateToken Piyasadaki Son Durumu hakkında her şey yazımızda bulunmaktadır. Son dakika gelişmeleri ve GateToken hakkında bilinmesi gereken her şey yazımızda bulunmaktadır.

GateToken Piyasadaki Son Durumu

Kripto para meraklıları için coin piyasasını yakından takip etmek son derece önemlidir. piyasayı yakından takip edenlerinde GateToken‘i duymamaları imkansızdır. İşe GateToken hakkında bilinmesi gerekenler ve son durumu.

 • Piyasa değeri: $492,99M
 • Piyasadaki arzı: GT108,27M
 • Toplam arzı: GTO
 • Hacmi(24 saat için): $1,82M
 • Haftalık Değeri: +6,22%
 • Gün içindeki fiyat aralığı: 4,53 – 4,63

GateToken hakkında şuan ki güncel bilgileri vermekteyiz. Güncel veriler her zaman değişime açıktır. GateToken değişimi için sürekli takipte kalmayı unutmayınız.

GateToken Nedir?

GateToken (GT), Gate.io kripto para borsası tarafından yayınlanan bir ERC-20 tokenidir. Gate.io, 2017 yılında kurulan ve merkezi olmayan bir borsa olarak faaliyet gösteren bir kripto para borsasıdır. GT, Gate.io borsasındaki kullanıcıların platformda işlem yaparken aldıkları tüm ücretlerin ödenmesinde kullanılır. Ayrıca, GT sahipleri, borsada daha düşük işlem ücretleri ve diğer faydalar elde edebilirler.

GT, Ethereum blok zincirinde yayınlanmıştır ve ERC-20 token standardına uygun olarak tasarlanmıştır. GT, Gate.io platformundaki kullanıcılar arasında yapılan işlemlerle kazanılabilir veya başka kripto para birimleri karşılığında satın alınabilir. GT sahipleri, tokenlerini borsada kullanarak işlem ücretlerini düşürebilirler. Ayrıca, GT sahipleri, platformda yapılan özel satışlara katılma fırsatı da elde edebilirler.

Gate.io, GT tokeninin değerini artırmak için platformda çeşitli teşvikler ve promosyonlar sunar. Örneğin, borsa düzenli olarak GT sahiplerine airdrop ve benzeri teşvikler sunar. Ayrıca, GT sahipleri, platformda yapılan birçok yarışmaya katılma şansı da elde edebilirler.

Gate.io’nun sunduğu bu teşvikler, GT’nin talep ve fiyatını artırmış ve tokenin borsadaki işlem hacmini artırmıştır. Ancak, GT’nin kripto para piyasasındaki fiyatı, kripto para birimleri piyasasındaki dalgalanmalara ve Gate.io borsasının performansına bağlı olarak değişebilir.

GateToken Kim Kurmuştur?

Gate.io kripto para borsası, GateToken (GT) tokenini yayınlayan şirkettir. Gate.io, 2017 yılında kurulmuş merkezi olmayan bir kripto para borsasıdır ve merkezi olmayan blockchain teknolojisi üzerinde çalışmaktadır. Şirketin merkezi, Çin’in Şanghay kentinde yer almaktadır.

Gate.io, kripto para birimlerinin yanı sıra farklı türlerdeki tokenları da işleme sokar ve kullanıcılarına birçok farklı seçenek sunar. Borsa, yüksek performanslı bir motor kullanarak hızlı ve güvenli işlem yapma olanağı sağlar. Ayrıca, güvenliği artırmak için birden fazla güvenlik seviyesi uygular.

Gate.io, merkeziyetsiz borsaların yaygınlaşmasıyla birlikte, merkezi olmayan bir borsa olan DEX (Decentralized Exchange) de geliştirerek hizmet yelpazesini genişletmiştir.

GateToken (GT), Gate.io’nun kendi tokenidir ve borsada yapılan işlemler sırasında kullanıcıların aldıkları ücretlerin ödenmesinde kullanılır. Ayrıca, GT sahipleri, borsada daha düşük işlem ücretleri ve diğer faydalar elde edebilirler. GT, Ethereum blok zinciri üzerinde ERC-20 token standardına uygun olarak yayınlanmıştır.

Kripto para hakkındaki daha fazla yazımıza göz atmak isteseniz aşağıda bulunmaktadır.

Dogecoin(DOGE) Nedir? Ne Zaman Ortaya Çıkmıştır?

Hedera(HBAR) Coin Nedir? Piyasadaki Son Durumu Nedir?

XRP Coin Nedir? XRP Coin Ne Zaman Çıktı?

”Cardano(ADA) Coin Nedir? Son Durumu Nedir?

Fantom Coin Nedir? Fantom Coin Hakkında Her şey

Uniswap(UNI) Coin Nedir? Piyasadaki Son Durumu

Wrapped Bitcoin Nedir? Piyasadaki Son Durumu

Araç çubuğuna atla